KALKULATOR

Strona Główna » Kalkulator

KALKULATOR

Przed rozpoczęciem prowadzenia działalności polegającej na udostępnieniu za opłatą samochodów innym użytkownikom warto zapoznać się z kalkulatorem, pozwalającym określić, jakie auto przynosi największe korzyści z carsharingu. W zależności od regionu i budżetu zyski osiągane z tego typu działalności mogą się delikatnie różnić. Warto dodać, że zysk w dużej mierze zależny jest od popytu. Oznacza to, że wpływ na zarobki ma sezonowość w danym mieście. Dzięki temu w czasie wzmożonego ruchu zyski z carsharingu mogą być dużo wyższe.

Łatwa wycena

Kalkulator pozwala obliczyć bardzo istotny wskaźnik zwrotu z inwestycji (ROI). Skonstruowany jest w oparciu o porównanie wielkości wypracowanych środków w stosunku do wartości nakładów początkowych inwestycji oraz kosztów związanych z wydatkami na samochód. Wskaźniki ROI dla poszczególnych samochodów informują o możliwości relatywnie wysokiej stopie zwrotu z przedsięwzięcia, jakim jest carsharing.

Wiesz ile zarabiasz

Wykonywane obliczenia są szczegółowe, ponieważ uwzględniają roczne spłaty kredytu, przyjmując rzeczywiste założenia odnośnie zobowiązania. Opłacalność carsharingu potwierdza przewyższająca wspomniany koszt średnia wartość zarobków wypracowanych za udostępnienie samochodu w ciągu roku.

CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

KALKULATOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 664 969 926

 

 / 

Zaloguj się

Wyślij wiadomość

Moje ulubione