NARZĘDZIA DLA WYNAJMUJĄCEGO

Strona Główna » Narzędzia Wynajmującego

Narzędzia dla wynajmującego

Wynajem samochodu bez pośredników stanowi usługę całkowicie bezpieczną. Korzystając z usług oferowanych na stronie CaRents.pl nie ponosisz ryzyka niezgodności stanu faktycznego pojazdu z opisem zlecenia. Dokonujemy weryfikacji każdego zlecenia, podwyższając tym samym standardy naszych działań.

Sprawdzeniu są poddawane zarówno podstawowe informacje dotyczące oferowanego samochodu, jak i również szczegółowe wyposażenie podawane w opisie. Po stwierdzeniu informacji niezgodnych ze stanem faktycznym niezwłocznie kontaktujemy się z właścicielem pojazdu. Natychmiastowo weryfikujemy każdą nieścisłość, celem nieustannego zwiększania jakości naszych usług.

CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.
CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

Narzędzia dla udostępniających auto

Po skończonym procesie wynajmu każdy z Klientów ma możliwość swobodnej oceny pojazdu oraz jakości usługi. Bazując na recenzjach innych użytkowników, masz możliwość lepszego rozeznania w ofercie pojazdów widocznych na naszej witrynie.

Niezależnie od tego, czy wynajmowany jest samochód osobowy, sportowy, dostawczy bądź ciężarowy — w każdym przypadku istnieje możliwość oceny właściciela. W żadnym stopniu nie wpływamy na recenzje wystawiane przez Klientów. Stosowana przez nas polityka firmy ma na celu zagwarantowanie maksymalnej wiarygodności informacji podanych w poszczególnych ofertach.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 664 969 926

 

 / 

Zaloguj się

Wyślij wiadomość

Moje ulubione