Cześć!

nazywamy się CaRents.pl

CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

O NAS

Platforma carsharingowa stworzona z myślą o kierowcach, którzy poszukują nowych rozwiązań, umożliwia wynajem samochodów, prosto od właścicieli. Niezależnie od tego, jakiego auta poszukujesz, z pomocą wygodnej wyszukiwarki, znajdziesz modele, które cię interesują, do wypożyczenia w wybranym przez Ciebie terminie. Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz sportowe zostały przyporządkowane do odpowiednich kategorii znajdujących się na stronie, umożliwiając swobodne przeglądanie poszczególnych pojazdów, wraz z ich parametrami. 

Carsharing umożliwia użytkownikom platformy łatwe dzielenie się samochodami i zarabianie na nich. Na stronie znajdziemy ponad tysiąc aktywnych ogłoszeń, dostępnych do naszej dyspozycji od zaraz. 

- CaRents.pl | bez pośredników, prosto od ich właściciel |
CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

DLACZEGO CARENTS.PL ?

Wybrane auto można swobodnie wypożyczyć na okres jednego dnia, tygodnia, a nawet kilku miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki szybkim usługom wynajmiesz odpowiedni pojazd, na terenie największych miast w Polsce, w pełni dostosowany do twoich potrzeb. 

Nowoczesna platforma bez pośredników umożliwia łatwe udostępnianie oraz wypożyczenie wybranych marek, oraz modeli przy okazji wyjazdu w delegację, na wakacje, czy do przewiezienia odpowiedniego załadunku. Korzystaj z możliwości nowoczesnego carsharingu, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń +48 664 969 926

 

 / 

Zaloguj się

Wyślij wiadomość

Moje ulubione