UBEZPIECZENIE UDOSTĘPNIAJĄCEGO

Strona Główna - Ubezpieczenia Wynajmującego
CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

Ubezpieczenie i ochrona samochodów dla Udostępniających pojazdy.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) udzielane na podstawie polisy wystawionej na Carents przez firmę XYZ oraz Plany Ochrony samochodu w przypadku usterek lub roszczeń. Nie musisz martwić się o zdarzenia na drodze z udziałem Twojego samochodu, kiedy zostało wynajęte za pośrednictwem Carents!

Możesz wynająć swój samochód ze spokojną głową. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wariantów ochrony, które możesz dostosować do swoich potrzeb, preferencji i możliwości. Możesz wybrać ochronę dla siebie, dla swojego pojazdu oraz dla całego procesu udostępnienia samochodu za pośrednictwem naszej platformy.

Na każdym etapie wynajmu odpowiednie, szyte na miarę Ubezpieczenia Carents zadbają o bezproblemowe (dla Ciebie i Twojego portfela!) rozwiązania wszystkich kwestii spornych. Posiadamy plan na każdą ewentualność. Niezależnie czy dotyczy roszczenia osób trzecich w sprawie Twojego samochodu, czy też jego naprawy w przypadku ewentualnych uszkodzeń. Oferowana przez nas pomoc zawsze pokryje realne koszty serwisu!

Dodatkowo udostępniając samochód, zostaniesz w standardzie objęty OC przez firmę UNIQUA. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz plan dla siebie.

Jesteś chroniony

Masz zapewnione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Twój samochód jest także zabezpieczony na wypadek kradzieży i zniszczeń. Jeśli masz ubezpieczenie na wynajem komercyjny, możesz zrezygnować z ochrony siebie i swoich klientów.

Jesteś bezpieczny

Każdy klient jest szczegółowo sprawdzany, więc możesz czuć się komfortowo, gdy przekazujesz swoje kluczyki wynajmującemu.

Nie jesteś sam

Jesteśmy dostępni całodobowo na naszej linii alarmowej, możesz także skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta.

CaRents.pl - Wynajem Samochodów bez pośredników, prosto od ich właścicieli.

Wybierz swoje ubezpieczenie

Wybierz swój pakiet ochrony przed uszkodzeniami fizycznymi i odpowiedzialną cywilną. Zapoznaj się z naszymi planami ochrony.

Jesteś chroniony

Każdy pojazd udostępniany w naszym serwisie musi spełniać rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa, stanu technicznego i eksploatacji. Zapoznaj się z naszymi normami kwalifikacyjnymi.

Nie jesteś sam

Masz dostęp do całodobowej pomocy drogowej i wsparcie w sytuacjach awaryjnych podczas każdej podróży. Nasz zespół obsługi klienta zawsze służy pomocą – wystarczy zadzwonić.

Sprawdzaj profil

Dokładnie zapoznaj się z profilami osób, którym będziesz wynajmował samochód lub tych, które będą wynajmowały go od ciebie. Nasz rynek jest bezpieczny i godny zaufania, jednak zrezygnuj z kontaktu z osobami, które budzą Twoje wątpliwości.

Dodawaj recenzje

Oceniaj i recenzuj udostępniających auto i wynajmujących, by pomóc innym użytkownikom w podejmowaniu najlepszych decyzji podczas korzystania z naszego serwisu.

Chroń siebie

Nigdy nie udostępniaj publicznie swojego adresu, emaila ani numeru telefonu. Twoje prywatne dane są u nas bezpieczne i udostępniane jedynie, gdy umowa jest już potwierdzona. Szanuj innych

 

 / 

Zaloguj się

Wyślij wiadomość

Moje ulubione